Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

 

Zapewniamy 100% bezpieczeństwo zakupów.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja. W tym sklepie  dbamy o prywatność naszych Klientów. W tym celu opracowaliśmy wewnętrzny standard pakowania przesyłek. Dyskretna przesyłka, w żaden sposób nie ujawnia zawartości paczki, a zarazem towar jest dobrze zabezpieczony.

Pieczątka firmowa nie zawiera nazwy sklepu internetowego natomiast zawiera nazwę firmy.StorNet Dzięki temu zawartość paczki nie jest kojarzona z branżą erotyczną.

Paczki pakujemy w nieprzezroczyste koperty bąbelkowe, dodatkowo zabezpieczając tył koperty mocną taśmą. Paczki prezerwatyw opakowujemy w dodatkowy papier, a żele intymne w dodatkową folię bąbęlkową. W przypadku większych przesyłek stosujemy kartony. To najdyskretniejsza i najbezpieczniejsza forma przesyłki.

 

Ceny produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym www.gumki.pl są znacznie niższe niż w aptekach i drogeriach. Sprzedajemy jednak dokładnie te same produkty pochodzące od tych samych dostawców i producentów.

Dlaczego sprzedajemy tak tanio? Skąd ta różnica cen?

My działamy na znacznie większą skalę niż przeciętna apteka i drogeria, a zarazem nie płacimy za wynajem drogich lokali w centrum miasta. Przeciętny sklep ma lokalny zasięg działania. My jako firma internetowa działamy na terenie całej Polski. Nie musimy mieć wysokiej marży aby pokryć koszty. Nie zawyżamy cen. Dla nas liczy się tylko pełne zadowolenie klientów i ich przeświadczenie, że dokonali najlepszego zakupu wybierając produkty w gumki.pl

 

 

W wyjątkowy sposób dbamy o dobro każdego Klienta.

 

Tylko w sklepie internetowym www.gumki.pl znajdziesz pełny opis każdego produktu wraz z datą ważności, a przy żelach - jeśli producent o tym informuje - podajemy również czas, w którym należy zużyć produkt od pierwszego otwarcia opakowania. Kupując w sklepie dobryseks.com.pl masz pewność z jakim terminem ważności otrzymasz produkt i do kiedy należy go zużyć. Zamieszczamy również informację w jakich warunkach należy przechowywać dany żel intymny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl