Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty...

Klient ma prawo do dokonania zwrotu kupionego towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki. Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że: a) znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, b) nie nosi śladów użytkowania, c) nie posiada wad, z wyjątkiem stanowiących podstawę do reklamacji. Zwracany towar klient odsyła na własny koszt 8,50zł. Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć paragon lub fakture„email sklep@gumki.pl

 

”. StorNET zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy w ciągu 5 dni, przelewem, na dowolne konto wskazane przez klienta. Przelew na konto to jedyna możliwa forma zwrotu pieniędzy. Za datę płatności uznaje się datę złożenia polecenia przelewu. Kwota podlegająca zwrotowi to należność z paragonu/faktury, którą każdy klient otrzyma wraz z zamówionym towarem.

XXI. Wszystkie zakupione w Gumki.pl towary objęte są rękojmią. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu paczki klient wykryje uszkodzenia na towarze, może odesłać przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 30 dni od daty otrzymania towaru. Do odsyłanej przesyłki należy dołączyć wypełniony „

”. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 3 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej od klienta. Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem emaila. StorNET zobowiązuje się do zwrotu kosztów wysyłki i wymiany produktu na pełnowartościowy lub, jeśli nie będzie to możliwe, do zwrotu pieniędzy w terminie do 5 dni od otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną przelane na dowolne konto bankowe wskazane przez klienta. Za datę płatności uznaje się datę złożenia polecenia przelewu.

XXII. Dane osobowe klientów mogą być przetwarzane przez StorNET zgodnie z ustawą „O świadczeniu usług drogą elektroniczną” (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z dnia 9 września 2002 r.) w zakresie wyłącznie niezbędnym do realizacji zamówień.

XXIII. StorNET zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z dnia 29 sierpnia 1997 r.) i w zakresie udzielonej przez klienta zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą klienci Gumki.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania do zaprzestania ich wykorzystywania.

XXIV. Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie bez podania przyczyny. Każda zmiana regulaminu nie może naruszać praw nabytych przez Klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl